DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR TEK ÇATI ALTINDA

Tüm dünyanın güvenerek kullandığı markalara MEGA POMPA® güvencesiyle sahip olun

Her biri asırlık tecrübeye sahip olan firmaların global üretim gücünü ve teknolojisini, yerel hizmet ağımız ve mühendislik birikimiz ile Türk sanayisinin hizmetine sunuyoruz.

   
Grupa Powen-Wafapomp SA 

Polonya'da 1908'den beri enerji ve petro-kimya tesislerinde ihtiyaç duyulan büyük debi ve yüksek basınç değerlerine sahip uzun ömürlü pompa ve sistemler üretmektedir.  

60 Farklı pompa modeli ve 600'ün üzerindeki uzman kadrosu ile kapsamlı çözümler, anahtar teslim projeler, pompalama sistemleri ve bireysel müşteri ihtiyaçlarına göre uyarlanmış cihazlar sunmaktadır.

Wafapomp ürünleri donatılmış yüzden fazla enerji santrali, seksenden fazla maden ocağı ve üçyüzün üzerinde şehir sulama şebekesi ile birlikte, yüzlerde farklı endüstriyel tesis; teknoloji ve yüksek verimin konforunu yaşamaktadır. 

Yeni AR-GE ve test laboratuvarı inşaatı devam etmekte olup; tesis tamamlandığında, Avrupanın en büyük ve modern tesislerinden biri olacaktır. Tesis ve güncel durumunu daha yakından görmek için https://www.youtube.com/watch?v=cSubf8h7bSk  

Detaylı ürün kataloğuna ulaşmak için lütfen aşağıda verilen linki tıklayınız:

Wafapomp Ürün Kataloğu