ANAHTAR TESLİMİ PROJE ÇÖZÜMLERİ

Yapmanız gereken sadece anahtarı çevirmek!

Anahtar teslimi çözümlerimiz ile, sadece büyük ölçekli yatırım projelerinde müşterimizin kapsamlı hizmet talebine karşılamıyoruz; aynı zamanda, uygun vade ve faiz oranları ile uzun vadeli ve ekenomik ödeme planları sunuyoruz.

Anahtar teslimi proje teklifimiz; mevcut sistem durumunun değerlendirilmesini, tüm alanlarda tasarımın geliştirilmesini ve işin yürütülmesini, ayarlama, kontrol ve kontrol ve ölçüm aletleri ile otomasyon dahil olmak üzere yeni, eksiksiz pompalama sistemlerinin modernizasyonunu veya kurulumunu içeriyor. 

Tarafımızdan yürütülen anahtar teslimi projelerin her biri, bireysel müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmıştır (örn. Sürekli çalışma sırasında sistem modernizasyonu, özel pompa versiyonları, sistem operasyonunu uygun maliyetli ve verimli çalışma açısından optimize etmek için çözümlerin sağlanması).

Yatırım projelerinin kapsamlı yönetimi talebine, operasyonda tasarruf sağlayan çözümlere özel dikkat göstererek yanıt veriyoruz. Düzgün ve iyi düşünülmüş bir şekilde yürütülen anahtar teslim bir proje, güç tüketiminin önemli ve ölçülebilir bir şekilde azaltılmasını sağlayacaktır.

 

SIEKIERKI PGNİG TERMIKA S.A. - MERKEZİ ISITMA TESİSİ
       
POLSKA ENERGETYCZNA GRUBU MADENCİLİK VE KONVANSİYONEL ENERJİ A.Ş. - SZCZECIN ENERJİ SANTRALİNDE SU POMPASI TEMİNİ
       
LEGNICA S.A. VOIVODESHIP ENERJİ ENERJİ ŞİRKETİ - MERKEZİ ISITMA SİSTEMİ