HAKKIMIZDA

Mega Pompa Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında, konusunda uzman makina ve elektrik mühendisleri tarafından; Türkiye genelinde, endüstriyel pompa ve anahtar teslimi sistem çözümleri konusunda ihtiyaç duyulan mühendislik hizmetlerini ve ürün tedariğini sağlamak üzere İstanbul'da kurulmuştur.

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren hem müşterileri; hemde birlikte çalıştığı üreticiler için, mühendislik vizyonu ile bir artı değer katmayı hedef almış ve sadece bir tedarikçi olmanın ötesinde, müşterilerimiz için projelerinde ihtiyaç duydukları mühendislik hizmetlerini sağlayan bir çözüm ortağı olmuştur.

Bu vizyon ve anlayış ile sunduğumuz hizmetler şu şekildedir:

ÜRÜN SATIŞI

Farklı endüstriyel uygulamalar için ihtiyaç duyduğunuz ISO 5199 ve API610 normundaki yatay ve düşey milli pompalar ile birlikte; bu pompalara ait kontrol-kumanda panolarını ve ilgili sistemde ihtiyaç duyacağınız her türlü vana ve enstrümanı firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜMLER

Orta gerilim motor kullanan pompalar ve özel kontruksüyon gerektiren pompa sistemlerini anahtar teslimi çözümler ile sunuyor ve ihtiyaçlarınız çerçevesinde projelerinize kredi ve finansman desteği sağlıyoruz.

PROJE DESTEĞİ VE MÜŞAVİRLİK

Yatırımlarınızda ihtiyaç duyduğunuz mühendislik ve müşavirlik hizmeti için profesyonel kadrolarımz ile hizmetinizdeyiz. Temel mühendislik hizmetinden, detaylı uygulama projesine kadar yatırımlarınızın her aşamasında yanınızdayız.

EĞİTİM FALİYETLERİ

Talep ve ihtiyaçlarınız çerçevesinde isterseniz merkez ofisimizdeki eğitim salonumuzda, isterseniz kendi ofisinizde yada üretim tesislerimizde uzman kadrolarımızdan; en temel pompa teorisinden, en özel pompa uygulamalarına kadar her seviyeye uygun ve esnek eğitim programlarımız ile hizmetinizdeyiz.