MEGA_POMPA ®
 

2016 Yılından beri ağır hizmet tipi endüstriyel proses pompalarında yüksek verimli ve kalıcı çözümler arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyoruz!

3.Bakım İstanbul Sempozyumu (Gelecek etkinlik!)

2024 Mayıs ayında yapılacak 3. Bakım İstanbul Sempozyumunda müşterilerimiz ile buluşuyoruz.

 

2.Bakım İstanbul Sempozyumu

03-04 Mayıs 2023 Tarihleri arasında yapılacak 2. Bakım İStanbul Sempozyumunda,  44 nolu standımızda müşterilerimiz ile buluşuyoruz.

 

  BAKIM İSTANBUL

Bakım İstanbul, endüstriyel bakım konusunda Türkiye’deki tüm tesis ve fabrikaların lider iş platformudur. Türkiye endüstrisinin daha verimli ve daha rekabetçi olabilmesi için tüm sektörlere yönelik interaktif konularla Bakım İstanbul’da sizleri bekliyoruz.

Modern Bakımın tüm yönleriyle Bakım İstanbul’da ziyaretçilerimize sunuluyor:

Geleneksel bakım yöntemlerinden Endüstri 4.0 ve dijital çözümlere kadar tüm bakım stratejilerini bu platformda inceleyebilirsiniz. Bakım konusunda en yeni teknolojileri inceleyebileceğiniz, dünya çapında tanınan üreticilerden lokal çözümler sunan firmalara kadar alanının uzmanı şirketleri sizinle buluşturuyoruz.

3-4 Mayıs 2023’de tüm bakım sektörü Bakım İstanbul Sempozyumu’nda buluşacak.

Endüstriyel ziyaretçilerine bakım, güvenilirlik, muayene, onarım, endüstriyel yazılım ve BT, sistem yönetimi, verimlilik danışmanlığı, iş güvenliği ve üretim güvenliği, teknik planlama, ölçüm, kontrol ve düzenleme teknolojisi alanındaki en son çözümler ve geleceğe yönelik teknolojiler sergileniyor.