2016 yılından beri endüstriyel projelerinizde güvenilir çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Yüksek teknoloji endüstriyel ürünleri en rekabetçi şartlar ile tedarik ederken, ihtiyaç duyduğunuz mühendislik hizmetlerinde uzman ekiplerimiz ile yanınızdayız.

Anahtar teslimi pompa, kontrol vanası, otomasyon çözümleri ve servis hizmetlerimiz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.


       

         Wilo Pompa      Global üretim kabiliyetinin gücüne, lokal hizmetin avantajları ile birlikte ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçin ve sizde hemen bir müşterimiz olun.
    0 0

Kimya ve petro-kimya tesisleri için API 610 ve ISO 5199'a uygun endüstriyel proses pompaları ve nitelikli vanalar (manuel, pnomatik yada elektrik aktüatörlü küresel vanalar, kelebek vanalar, bıçak sürgülü vanalar, ESD vanaları vb).

0
 
 
 
 

Enerji üretim tesislerinin ihtiyaç duyduğu yüksek debi-basınç değerlerinde çalışan pompalar (kazan besi suyu pompaları, kondens pompaları, soğutma suyu pompaları, vb) ve yüksek basınç kontrol vanaları (turbine by-pass valve, pressure reducing and desuperheating station, desuperheaters, control valves vb).

BOMAFA Valves
 

Enerji üretim tesislerinin ihtiyaç duyduğu özel cihaz ve sistemler (susturucular, yüksek basınç seviye göstergeleri, damperler, debimetreler, vb)

 

Endüstriyel tesislerde ihtiyaç duyulan NFPA-20'ye uygun UL FM onaylı yangın pompaları ve ağır hizmet şartlarına uygun profesyonel çamur pompaları.